Moldiv app – nejen pro rámečky

Vývojářské studio JellyBus, které má na svém kontě řadu skvělých a úspěšných fotoaplikací (například HDR FX Pro nebo PicsPlay Pro ) vložilo do App Store svoji novinku Moldiv-Collage Photo Editor, což je velmi povedený a obsáhlý editor s řadou funkcí a prvků pro tvorbu velkého množství rámečků, setů a koláží. A když píšu velkého, myslím tím opravdu velkého:-) Vážně. Tak dobře udělanou a “našlapanou” app už jsem dlouho neviděl. Nemá cenu a ani smysl se dlouze rozepisovat, co všechno v sobě skrývá a nabízí. Je toho opravdu hodně a pro základní přehled doporučuji pustit si přiložené promo video, které vám odhalí to nejzásadnější. A teď to hlavní. Moldiv je aktuálně v rámci záváděcí kampaně ke stažení ZDARMA.

Pochopitelně, že aplikace v sobě skrývá in-app nákupy, ale za ně utrácet nemusíte. Už v bezplatné verzi je toho k dispozici totiž tolik, že se vám zamotá hlava. Myslím, že tohle se pánům z JellyBus opravdu povedlo. Zvlášť v době, kdy se to v App Store fotoaplikacemi, jejichž hlavní funkcí je tvorba rámečků a koláží v podobném duchu, doslova hemží. Určitě doporučuji vyzkoušet ! Pokud už máte jinou app tohoto typu, zkuste je porovnat. Třeba mi dáte za pravdu.

Mimochodem, v současné době lze s výraznou slevou pořídit také zmiňovanou PicsPlay Pro, která je aktuálně za 1,79,- eur, tedy za poloviční cenu. A abych nezapomněl, Moldiv-Collage Photo Editor je univerzální, takže ho můžete používat nejen pro iPhone a iPod Touch, ale také iPad a iPad Mini. Odkaz do App Store tradičně v odkazu pod článkem.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/moldiv-collage-photo-editor/id608188610?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]