Apple vydal novou video aplikaci Clips

Apple

Aplikace Clips je zaměřená na natočení a editaci videa a jeho následné sdílení na sociálních sítích. Dostupná je zdarma pro zařízení, které mají systém iOS ve verzi 10.3.

Aplikace Clips vám umožní natáčet a kombinovat krátká videa, která mohou mít délku až 60 minut, nebo se mohou skládat z 300 jednotlivých segmentů. Samozřejmostí je množství filtrů, symbolů, fontů textu i emotikon, které můžete na svůj záznam aplikovat.

Apple

 

Unikátní titulky

Pokud je ve stopě obsažena jedna z 36 podporovaných řečí, můžete si nechat zobrazit i živé titulky. Ty mají své vlastní efekty, jakými jsou třeba bubliny známé z komiksů. Protože do překladu můžete zasáhnout, lze si vytvořit i text vlastní.

Apple

Aby toho nebylo málo, aplikace také umí vašemu záznamu přiřadit zvukovou stopu, která se mění dle toho, co se ve videu děje. Nechybí také rozpoznávání tváří, které je přítomno v aplikaci Fotky. To abyste výsledné video mohli ihned odeslat tomu, kdo v něm vystupuje. Pochlubit se s ním můžete i na Facebooku, Instagramu, YouTube, Vimeu a na mnoha dalších sociálních sítích.

[appstore id=”1212699939″ store=”CZ” style=”infobox”]

Zdroj: AppleInsider.com