Appliště a iPhonefoto sraz už 31. ledna v sobotu!

Appliště sraz se už stal pravidelným setkáním fanoušků našeho magazínu a redakce. Tentokrát i ve spojení s magazínem iPhonefoto.cz. Na co se tedy můžete těšit, na již v pořadí čtvrté akci?

Účast přislíbil Alan Homolka, fashion a portrétní fotograf. Také se nám podařilo domluvit s Jakubem Michlovským, který působil jako redaktor na Applišti a nyní se věnuje práci pro časopis Computer a další technická periodika. Své vystoupení by měl předvést i Martin Doubek a představí nám svoji novou aplikaci. Kromě těchto hostů domlouváme stále další, včas vám dámě vědět, kdo se ještě na srazu ukáže!

31.1. v sobotu od 14:00!

Mimo zajímavé hosty se setkáte s několika prodejci Apple produktů, kteří ukáží horké novinky, co se jim právě objevily na pultech. V jednání je účast takových firem jako Logitech, iRoom nebo Stickywood. Produkty bude možné vyzkoušet přímo na místě a otestovat. Možná se některé objeví i v soutěži.

Hrát se nebude pouze o již výše zmíněné hračky uvedených firem, ale postupně domlouváme různé ceny. Počínaje od triček a časopisů a konče třeba u bezdrátových reproduktorů nebo klávesnic k iOS zařízením.

Celý Appliště a iPhonefoto sraz se uskuteční v prostorách Pracovny.cz, která nám poskytne dostatek místa pro až 60 návštěvníků.

Po skončení hlavní části v Pracovně se odebereme na večeři do některé z blízkých restaurací (bude upřesněno) a poté, jak bude nálada, budeme pokračovat za večerní až noční zábavou. Samozřejmě, vše je dobrovolné!

Program srazu:

14:00 – 18:00 Přednášky hostů, prezentace Apple produktů a soutěže v Pracovně.cz
19:00 – 23:00 Večeře v jedné z restaurací (bude upřesněno)
23:00 – 05:00 Volná zábava ve víru velkoměsta

Stále a pořád platí, že kdo přijde s naším Appliště tričkem, má u nás jedno pivo zdarma! Těšíme se na vás v sobotu, 31.ledna a doufáme, že se sejdeme v ještě větším počtu, jak posledně!

Na závěr chceme zájemce o akci poprosit o vyplnění registračního formuláře, abychom měli představu o počtu osazenstva. Registrovaní účastníci také budou odměněni dárkem!