Aktualizace zásadních fotoaplikací (1. a 2. týden 2015)

Z důvodu nízkého kurzu eura vůči dolaru se sice v App Storu aplikace zdražují, ale aktualizování těch již stažených je naštěstí zdarma.

 

Vintique

Tato aplikace je opravu častokrát aktualizována a vždy přináší poměrně veliké novinky. Po už dřívějším implementování magazínu GMY a nedávné aktualizaci, která přinesla na 27 nových filtrů, se tentokrát jedná zejména o vylepšení fotografických schopností aplikace s možností vyvážení bílé.

V režimu fotoaparátu si nově můžete také zapnout několik typů mřížek pro lepší určení zlatého řezu, přičemž je přítomen i ukazatel horizontu. Poslední novinkou je časovač spouště.

[appstore id=”544556782″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Picfx

Verze 6.5 přináší do aplikace zejména nové efekty. Cestování vývojářů titulu zimní krajinou je inspirovalo k vytvoření třech nových efektů pro navození té pravé zimní nálady vyzařující z jimi upravených fotografií. Tyto novinky najdete v sadě PFX. Mimo drobných oprav a úprav byla ještě vylepšena rychlost aplikace, takže vaše editace by měla být aplikována ještě rychleji než doposud.

picfx

[appstore id=”417563413″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Bubble Frame

Jak už sám název napovídá, aplikace se specializuje na koláže a to zejména v kulatém rámečku. Nejnovější aktualizace jí přináší čtyři nové balíky rámečků, s novými tvary a vzory. Nově lze také exportovat koláž v rozlišení 2800 x 2800 pixelů.

Z těch menších vylepšení je pak lépe optimalizována editace rámečku tažením za jeho roh a také ustavení samotného snímku do zvoleného rámečku. Aktualizace přináší i optimalizaci pro nové iPhony 6 a 6 Plus.

[appstore id=”534960206″ store=”CZ” style=”infobox”]