Dvojčíslo SNAP – neotvírejte v práci !A máme tu tradiční upozornění pro milovníky iPhone fotografie, zejména potom kultovního Hipstamaticu a nedávno uvedené sítě OGGL. A sice letní speciál – dvojčíslo populárního magazínu SNAP. Tentokrát se věnuje poněkud lechtivějším obrázkům, na což poutá i název #NSFW – Not Safe For Work (…není bezpečné pro práci:-) na titulní straně. Ale jinak doporučuji otvírat všude ! Protože aktuální vydání je doslova našlapané skvělými tipy a informacemi nejen ze světa fotografování iPhonem a aplikací Hipstamatic.

Věřím, že většina z vás na magazín SNAP už narazila, ale pro nováčky jedna důležitá informace: Nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení použil.

Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté. Tým vývojářů letos v květnu uvedl na trh také novinku – aplikaci OGGL, která je zároveň “podpůrnou” obrázkovou sítí. Funguje také ale jako samostatná fotoapp s veškerými funkcemi, které má i původní Hipstamatic.

SNAP magazín je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na iPadu. Podle dostupných čísel ho každý měsíc čte přes 400 tisíc fanoušků.Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz