Dvojčíslo SNAP – neotvírejte v práci !

A máme tu tradiční upozornění pro milovníky iPhone fotografie, zejména potom kultovního Hipstamaticu a nedávno uvedené sítě OGGL. A sice letní speciál – dvojčíslo populárního magazínu SNAP. Tentokrát se věnuje poněkud lechtivějším obrázkům, na což poutá i název #NSFW – Not Safe For Work (…není bezpečné pro práci:-) na titulní straně. Ale jinak doporučuji otvírat všude ! Protože aktuální vydání je doslova našlapané skvělými tipy a informacemi nejen ze světa fotografování iPhonem a aplikací Hipstamatic.

Věřím, že většina z vás na magazín SNAP už narazila, ale pro nováčky jedna důležitá informace: Nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení použil.

Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté. Tým vývojářů letos v květnu uvedl na trh také novinku – aplikaci OGGL, která je zároveň “podpůrnou” obrázkovou sítí. Funguje také ale jako samostatná fotoapp s veškerými funkcemi, které má i původní Hipstamatic.

SNAP magazín je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na iPadu. Podle dostupných čísel ho každý měsíc čte přes 400 tisíc fanoušků.Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/snap-magazine/id523261788?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]