Tangent app – opět lákavá geometrie

Především na geometrické tvary, vaši fantazii a talent pracovat s nimi v propojení s obrazem, sází nová app Tangent. Její tvůrce Ben Guerrette, který o sobě dal vědět nedávno uvedením aplikace Deco Sketch, ani tentokrát neponechává nic náhodě. Nejen z koncepce a funkcí, ale i designu je poznat jeho styl a jasný směr, kterým se chce odlišit od zástupů ostatních vývojářů fotoaplikací. A daří se mu. Jen několik hodin po uvedení Tangent app na trh, se o ní začalo zejména mezi tvůrce iPhone Artu šuškat  jako o nástroji, který vám nesmí chybět ve sbírce:-)

Tangled app foto hlavni

Má jednoduché a přehledné menu. Skvělý je výběr stylů i celková odezva aplikace, která má opravdu hodně co nabídnout. Než se s ní spřátelíte, chvilku to potrvá. Zpočátku totiž působí jako hračka, ale proč ne. Nicméně je třeba ji vnímat a používat  jako pokročilý nástroj pro tvorbu jednoduchých i složitých geometrických kreací. Koláží, obrazů, grafiky.Pochopitelně, že záleží jen a pouze na vás, se kterou z dalších aplikací se rozhodnete Tangent kombinovat.

Tangent mimo jiné nabízí:

– 15 snadno přizpůsobitelných stylů, které profesionálně kombinují tvary, výplně a “směsi”

– 39 univerzálních tvarů  a 43 pozadí

–  350 ohromujících kombinací “směsí” a barev, díky kterým můžete korigovat  barevnou škálu a odstíny

– Přímé sdílení na Facebook, Twitter a Instagram.

Tangent je v prodeji dočasně za základní cenu 0,89,- eur. Pokud vás app zaujala, můžete si ji pořídit ihned. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/tangent/id666406520?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]