Testujeme pro vás: Dlouho očekávaná “krabička” Instant Lab je tu!

Na tenhle okamžik jsem se opravdu těšil. Ve virtuální redakci našeho magazínu v těchto okamžicích provádíme test dlouho očekávaného příslušenství pro iPhone a Polaroid fotografii-Instant Lab od tvůrců z Impossible Project. Někteří z vás si možná vzpomenou, jak jsem zhruba před rokem objevil tuhle novinku na populárním webu pro startupy Kickstarter. Pokud ne, článek si můžete připomenout ZDE.

Ano, “kouzelná” krabička, která kopírováním umí přenášet vaše fotografie z iPhonu 4,4S a nebo 5 na Polaroid papíry, konečně dorazila na trh a do prodejen po celém světě. A my máme tu čest první kousek z čerstvě přivezené várky do ČR podrobit v naší “laboratoři” nekompromisní zkoušce a zátěži:-)

Protože to chvilku potrvá – rád bych vám přinesl opravdu důkladnou a obsáhlejší recenzi tohoto netradičního příslušenství – prosím o trpělivost. Zároveň bych vás, čtenáře, chtěl vyzvat k případným dotazům. Pokud vás tedy zajímá už předem na téhle novince něco konkrétního, napište to do komentáře pod článkem a nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. A těšte se ! Je to vážně zajímavá věcička:-)

P.S. Test vzniká ve spolupráci se spřáteleným webem PolaroidLove. Děkujeme!