Camera Plus, Printic a Flipagram – Aktualizace fotoaplikací (16. a 17. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 16. a 17. týdnu roku 2015?

Camera Plus

S příchodem Apple Watch nevycházejí aktualizace aplikací jen u sportovních a žurnálových aplikací. Té své se dočkala i Camera Plus, která slouží zejména k propojení mezi dvěma zařízeními, kdy jedním ovládáte to druhé.

Camera Plus

 

Pokud tedy patříte mezi jejich vlastníky, můžete díky nim v této aplikaci vzdáleně pořizovat snímky i videa s tím, že následně vidíte na jejich displeji i náhled pořízeného záznamu. Zároveň se můžete přepínat mezi přední a zadní kamerou na zařízení a zapnout přisvětlující diodu či časovač spouště.

[appstore id=”330803072″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Printic

Aplikace Printic není novou a v App Storu už ji naleznete od roku 2013. Nyní však tato služba pro tisk vašich fotografií odesláním přímo z vašeho zařízení k vývojářům titulu přichází se zásadní aktualizací označenou 2.0. Vše v ní je tak kompletně nové.

Printic

 

Nově tak můžete využívat služeb nákupního košíku, kdy si sesumírujete objednávku svých tisků a až posléze najednou objednáte/zaplatíte. Také můžete své snímky upravit i přímo v aplikaci přidáním libovolného textu na libovolné místo na fotografii.

[appstore id=”579145235″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Shift

S aktualizací s pořadovým číslem 2.0 přichází i titul Shift, který vám poskytuje vlastní tvorbu filtrů. A i tento titul přináší zejména redesign rozhraní. Mimo toho ale přidává ještě dalších 24 defaultních filtrů, 12 překryvných barev i s jejich editačními body, 7 módů míchání textur s barvami a 37 rozdílných textur.

Shift

 

Individuálně také můžete určit polohu i měřítko filtrům a texturám dle vaší libosti. Přibyly také funkce ořezu, základní úprava snímku a užitečná funkce kroku zpět.

[appstore id=”939767518″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Flipagram

Tato aplikace, která umí vytvořit video z vašich fotek, přidává novou funkcionalitu, kdy můžete začít využít i svých videozáznamů. Výsledek tak bude vypadat dynamičtěji a poutavěji, než jen „prezentace“ snímků. Přítomna je i jednoduchá řezačka klipů.

Flipagram

 

[appstore id=”512727332″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Rhonna Designs

Tři nové balíky fontů, jeden nový designový a také nové „Spacing“ ovládání textu – jedná se sice o malé vylepšení, ale kdo si tento titul hlavně pro vkládání textů do snímků oblíbil, jistě zajásá.  Pro využívání nových fontů je však třeba podstoupit In-App nákup.

Rhonna

 

[appstore id=”667819594″ store=”CZ” style=”infobox”]