Dárkový poukaz na focení

Dárkový poukaz na focení je skvělým dárkem nejen k Vánocům. Kde takový poukaz objednat a kde ho pak uplatnit?

Cena poukazu na workshop focení iPhonem je 1490 Kč a objednáte ho přes tento formulář:

  Jméno a příjmení *
  E-mail *
  Telefon *
  Vaše poznámky

  Pokud už nějaký máte, podívejte se na volné termíny workshopů na této stránce. Pokud vám žádný z termínů nevyhovuje, nebo nejsou žádné termíny vypsané, kontaktujte nás na tomto e-mailu: blog@iphonefoto.cz. A jestli si nějaký termín vyberete, napište nám, uveďte kód voucheru a přihlaste se. Platnost každého vystaveného poukazu v roce 2020 končí 31. 12. 2021.

  dárkový poukaz na focení iPhonem

  A co vás naučíme?

  • Workshop tvoří teoretická a praktická část. V té první  vás seznámíme se základními i pokročilejšími technikami  fotografování mobilním telefonem.
  • Podrobně vám představíme sadu aktuálně populárních nebo nových aplikací (mimo jiné Instagram, Snapseed, Mextures, Fuzion, Halide, Focos, Spectre, GoodLight.One a mnohé další).
  • Poradíme, jak a proč sdílet fotografie na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, EyeEm a další ). Adam Kos vám dá tipy, jak editovat fotografie přímo v iPhonu a dá několik tipů a triků jak fotit mobilním telefonem
  • Po teoretické části následuje ta praktická, během které se účastníci budou věnovat fotografování v exteriéru. V závěrečné části workshopu se věnujeme vyhodnocení fotografií pořízených v terénu. Upozornění: Dramaturgie semináře se může měnit podle aktuálního počasí nebo ročního období.
  • + BONUS NAVÍC: Každý z absolventů kurzu po zakončení obdrží emailem výběr tipů, triků a informací pro to, jak být lepším v mobilním fotografováním. Jedná se o digitální booklet, který můžete nosit neustále při sobě ve svém iPhone.
  iPhonefoto workshop
  Digitální booklet, který dostane každý účastník kurzu