EyeEm, No Crop a Lumify – aktualizace zásadních fotoaplikací (33. a 34. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 34. a 35. týdnu roku 2015?

 

EyeEm

Hlavní stránka této sociální sítě se jmenuje Discover a je jakousi obdobou instagramového Explore. Němečtí vývojáři se jej snaží stále vylepšovat, aby uživateli přinesl nejvíce relevantní informace, jak jen je to možné. Nyní obsahuje i inspirativní rozhovory a fotografické návody. Funkce Open Edit je nově dostupná všem uživatelům, kteří svou úpravu mohou dokonce mezi sebou i sdílet.

 

[appstore id=”445638931″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

No Crop

Instagram je o sdílení čtvercových fotografií. Pokud na něho ale chcete dostat snímek, který je v jiném poměru stran než 1:1, musíte tak učinit pomocí jiné aplikace, protože ten vám to v základu nedovolí. A titul No Crop slouží právě k tomuto účelu. S novou aktualizací přidává více možností k odstranění nežádoucí vodní známky, přidává 4 nové videoefekty a mimo řady oprav a vylepšení přihazuje ještě sadu světelných efektů pro vaše snímky.

 

[appstore id=”878086629″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Lumify Video Editor

Jako jeden z posledních průserářů přichází videotitul Lumify s aktualizací, která plně podporuje iOS 8 a displeje nyní ještě stále nových iPhonů 6 a 6 Plus. Titul také nově komunikuje s iCloud Photo Library, odkud umí vaše záznamy stáhnout a pracovat s nimi. Exportovaná videa lze z aplikace přímo odeslat do jiných titulů.

Lumify

 

 

[appstore id=”551833518″ store=”CZ” style=”infobox”]