Fast Camera app – super rychlý stroj

Aplikace Fast Camera, která právě dostala update na verzi 3.0, nyní disponuje podle všech dostupných parametrů a informací nejrychlejším fotoaparátem mezi aplikacemi v kategorii Foto a Video v App Store. Ke všemu je právě teď na velmi krátkou dobu (během dneška) ke stažení ZDARMA. Pokud tedy hledáte pro svůj iPhone fotoaplikaci, která dokáže zaznamenávat až neuvěřitelně rychle sérii fotografií za sebou, je to ideální volba právě pro vás.

Před několika minutami jsem Fast Cameru krátce vyzkoušel a musím konstatovat, že mě příjemně překvapila. Ihned po kliknutí na ikonu aplikace se zobrazí na displeji fotoaparát, který okamžitě začne zaznamenávat v rychlé sekvenci fotografie – je to vážně fofr.

V nastavení si můžete zvolit mezi rozlišením VGA, se kterým by app měla umět zaznamenat podle vývojářů až 800 !!! fotek za minutu. Uf !!! V případě, že si vyberete druhou možnost, rozlišení 5 megapixelů, je počet logicky nižší a kvalita pořízených snímků výrazně lepší.  Při prvním testu (na iPhone 4) mě rychlost a pohotovost fotoaparátu vážně ohromila. Ideální pro fotografování “action” situací a momentek. Ve skrytém menu se dá zvolit několik užitečných nastavení.

Třeba rychlost, respektive doba mezi záznamem jednotlivých fotografií. Jakmile se dostanu k podrobnějšímu prozkoumání téhle app s novým update, přinesu více informací. Už nyní si myslím, že se jedná o velmi progresivní nástroj, o němž ještě hodně uslyšíme:-) Navíc je univerzální, takže se dá používat nejen na iPhonu, ale také pro iPod Touch a iPad 2. Pokud si chcete Fast Cameru sami vyzkoušet, neváhejte. Právě teď je ke stažení ZDARMA, zatímco za několik hodin už bude za standardní cenu, kterou její autoři stanovili na částku 1,79,- eur. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/fast-camera/id402777723?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]