HDR FX app – tvůrcům HDR fotografie

Pokud fandíte HDR fotografii, mohla by vás zaujmout nová app s názvem HDR FX, která je nyní jako novinka ke stažení v App Store za zaváděcí cenu. Umožňuje pracovat s ořezem, měnit textury pomocí barev a nabízí hned v základu 42 předvoleb HDR efektů. A spoustu dalších kroků k finální úpravě pomocí ovládacích jezdců. K vlastnímu testu aplikace jsem se ještě nedostal, nicméně vše nasvědčuje tomu, že doposud zavedené typy aplikací právě pro práci s HDR efektem mají další, silnou konkurenci. Těch, které nabízejí a slibují právě tuto funkci, je v App Store hned několik. Mezi ty populárnější a dobře hodnocené lze zařadit například  Dynamic Light a Pro HDR. Ta první (podle mě opravdu povedená) se dá stáhnout za stejnou cenu jako novinka HDR FX, tedy za částku 0,89,- eur, ta druhá (nezkoušel jsem v praxi), je za 2,69,- eur.

No, zdá se, že mezi iPhone fotografy je o tento druh zkreslení obrazu čím dál větší zájem. Pokud vás zajímá, jak se s novinkou HDR FX pracuje, možná vám napoví promo video od autorů, vývojářů z JellyBus Inc.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet novou HDR FX, počítejte s tím, že aktuální cena je na dobu určitou a brzy dojde k jejímu navýšení. Viz Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/hdr-fx/id503560704?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]