Filmic PRO app – skvělá kameraFandíte-li pořizování videí iPhonem, potom vám jistě v záplavě mnoha aplikací neunikla jedna z nejpopulárnějších s názvem Filmic PRO. Jedná se pokročilý nástroj pro tvorbu a editaci filmových sekvencí a disponuje i řadou funkcí, které najdete v profesionálních zařízeních.  Pokud jste na Filmic PRO ještě nenarazili, máte ideální příležitost ho právě teď získat ZDARMA. Pozor, neváhejte. Bezplatné stažení nabízejí vývojáři často jen několik hodin, někdy ale také den nebo dva.

Z vlastní zkušenosti mohu dodat, že tahle app vážně stojí za pozornost a pracuje se mi s ní mnohem lépe, než se základní video kamerou v iPhonu. Jednou z jejich předností je možnost ovlivnit nejen ostření scény, ale také expozici.

Mezi klíčové vlastnosti Filmicu PRO mimo jiné patří:
– nastavení 3 samostatných režimů
– 4 volitelná rozlišení
– 26 různých variabilní rychlosti snímání – možnost vlastní konfigurace
– VGA kameru podporu
– tlačítko import pro snadnou editaci
– Překrývání obrazu
– Colorbars do 15 sekund
– 6 různých variant přenosu

A dále potom: Tři samostatné systémy ostření/expozice, postprodukce barev, audio měření, čtyři volby rozlišení záznamu, různé rychlosti snímání, Full Frame režim pro zaostření a expozici v plné šíři rámu displeje, různé formáty obrazu a možnost okamžitého sdílení přes:

● Dropbox
● YouTube
● Vimeo
● Facebook
● FTP server
● Tumblr

Normálně se Filmic PRO prodává za cenu 4,49,- eur, takže pokud stihnete slevu, je to výrazná úspora. Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz