Hipstamatic retropack pro sběratele

Pokud používáte slavnou fotoaplikaci Hipstamatic a zamilovali jste si její sběratelské edice, je právě čas si doplnit některé z nabízených objektivů, filtrů nebo blesků, které tvůrci téhle app pouze několikrát za rok uvolní zpravidla na jeden konkrétní víkend nebo den. Aktuálně jsou nyní ke stažení přes online nákup přímo v aplikaci balíčky s názvem  RetroPack 1 a 2. Oba obsahují velmi zajímavé doplňky, které si běžně koupit nemůžete (Viz. Přehled na konci článku).

Jistě, populární Hipstamatic sice nabízí už ve svém základu spoustu povedených efektů, ovšem rozšířená nabídka je pro mnoho iPhone fotografů vždycky lákadlem. Zejména některé limitované edice, které v minulosti zlákaly spoustu příznivců, z nichž se později začala vytvářet silná komunita.

Jestli se tudíž chcete zařadit do skupiny uživatelů, kteří se můžou pochlubit výrazně pestřejší nabídkou objektivů, efektů nebo originálního designu fotoaparátů, máte jednu z mála šancí. Jen připomenu, že zrovna nedávno vydal tým Hipstamaticu novinku jménem Hipstamatic Made in America. Psal jsem o něm TADY. Příležitost k nákupu limitovaných setů mají zájemci většinou na jeden víkend, takže od pondělí už máte smůlu:-)

RetroPak 1 za cenu 1,99,- dolaru (1,59,- eur) obsahuje:

DreamCanvas Film 
Melodie Objektiv 
Salvador 84 Objektiv 
Objektiv Tejas

RetroPak 2  za cenu 3,99,- dolaru (2,99,- eur) obsahuje:
W Objektiv 
Big Up Film 
Lucas Objektiv AB2 
Jolly Rainbo 2x Flash 
Susie Objektiv 
Objektiv James 
rockové BW -11 Film 
Matty ALN Objektiv 
Libatique 73 Lens[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/hipstamatic/id342115564?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]