Dejte si pozor, před kým pořizujete fotografie svého jídla

Pokud patříte mezi ty, kteří si v restauracích fotografují své pokrmy, dejte si pozor, s kým sdílíte stůl. Kevin Freshwater vám ho totiž zničí dřív, než stisknete spoušť.

Toto úsměvné video i s reakcemi aktérů má na svědomí Kevin Freshwater. Ten nesnáší, pokud si jeho přátelé fotografují své jídlo na Instagram. V ten pravý moment totiž zaútočí na talíř tak, aby fotografii totálně zkazil.

Všichni aktéři jsou z jeho kroku značně rozčarováni, o to více je samotné video zábavnější. Před jeho zhlédnutím ale mějte na paměti, že se hemží vulgárními výrazy. Kevin ke svému činu dodává, že vzhled pokrmu sice zničí, nemá to ale žádný vliv na jeho kvalitu ani chuť.

Fotografování jídla bylo dříve hodně populární, poslední dobou je ale mírně na ústupu. Mnohé restaurace také fotografování svých pokrmů zakazovala. I tak na Instagramu najdete téměř 140 milionů snímků pod označením #foodporn a 73 milionů s označením #foodie.

A co vy, také si fotografujete své jídlo? Ať to v restauraci, nebo to vlastnoručně připravené? Pochlubte se s ním v našem fotostreamu.

Zdroj: diyphotography.net