Hipstamatic představil nový fotografický balík Shinjuku HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat japonskou kulturou a jmenuje se Shinjuku.

Shinjuku HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Takashi a film Kitsune 67. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Šindžuku je jednou z 23 (speciálních) čtvrtí města Tokio v Japonsku. Je to jedno z hlavních obchodních a administrativních center oblasti Tokia. V Šindžuku se nachází nejrušnější železniční nádraží na světě – stanice Šindžuku. Je také sídlem Tokijské radnice a tím de facto „hlavním městem“ prefektury Tokio. Je také známé vysokou koncentrací obchodních domů, obchodů s elektronikou, kin, hotelů a barů.

V Šindžuku žije (legálně) nejvíce cizinců v oblasti Tokia. K 1. listopadu 2004 to bylo 28 252 lidí 107 národností. Nejvíce jich pochází z Koreje (Severní i Jižní), Číny, Francie, Myanmaru a Filipín. Díky koncentraci cizinců zde má zastoupení i mnoho „západních“ řetězců jako McDonald’s a mezinárodní sítě hotelů.

Zdroj: Wikipedie


 

Objektiv Takashi přidá vašim snímkům charakteristický noční neon japonské metropole. Film Kitsune 67 naopak udělá z vašeho snímku černobílý. V kombinaci s Takashi objektivem ale dokáže vykouzlit nevšední a velice poutavé snímky. Díky svému pojetí se tato sada hodí pro jakékoli použití. Můžete s ní fotit prosluněné uličky nějakého letoviska, stejně jako sychravá podzimní rána nebo ruch večerního města.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]