CameraSharp app – dočasně zdarmaMálo známou, avšak velmi dobře “postavenou” fotoaplikaci CameraSharp, která disponuje velmi kvalitní výbavou pro “nornální” fotografování  bez filtrů, efektů a dalších příkras, si nyní můžete dočasně ZDARMA stáhnout v App Store. Pozor !!! Nabídka platí tradičně jenom krátce na několik hodin, možná den. Že už se vám z toho počtu fotoaparátů motá hlava ? Nic si z toho nedělejte:-)

Pravda, je jich poslední dbou poněkud více, ale tuhle app si zapamatujete snadno. Funguje vlastně jako alternativa k základnímu fotoaparátu v iPhone. Nabízí skvělé rozhraní a pokročilé funkce, jako bodové ostření a práci s expozicí (doporučuji si pustit přiložené promo video).

Co v ní naopak nečekejte, jsou veškeré doplňky pro zkreslení obrazu a dokonce ani dnes již standardní funkci – sdílení přes sociální sítě Facebook nebo Twitter. CameraSharp funguje velmi pohotově. A svým nezvyklým menu ji lze zařadit mezi ty fotoaplikace, které nejdou s davem, ale  proti němu. Pokud se vám zamlouvá, neváhejte a stahujte. Smazat se dá vždycky.:-) Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz