Filterstorm app – král má 50% slevu !

Pozor !!! S 50-ti procentní slevou se dá dnes koupit aplikace Filterstorm, jeden ze tří nejžádanějších nástrojů pro pokročilé úpravy fotografií na iPhonu nebo tabletu iPad. Tahle app nabízí obrovskou škálu funkcí a protože má za sebou další update, tentokrát na verzi 4.5, máte šanci si ji v promo akci stáhnout za velmi přívětivou částku 1,59,-, namísto běžných 2,99,- eur. A to je velká příležitost !!!

Filterstorm obsahuje balík nástrojů, včetně možnosti měnit například vrstvy, křivky, ladit korekce barev, snížení šumu, upravovat ostření, vinětaci nebo vyvážení bílé.  A to je jen minimum z toho, co od tohoto “krále” editorů můžete očekávat.

Spolu se SnapSeed a PhotoForge 2 patří mezi špičku a pokud ji ještě nemáte, být vámi, neváhal bych ani vteřinu !!! Existuje i její profesionální verze s označením Filterstorm PRO s výrazně vyšší cenou 11,99,- eur, kterou lze používat POUZE na iPadu!!! Najdete ji ZDE. Standardní app Filterstorm je univerzální pro iPhone a iPad. Viz. Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/filterstorm/id363449020?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]