FishEye Toy Camera dočasně zdarma !!!



Velmi povedenou aplikaci FishEye Toy Camera pro tvorbu fotografií s efektem zkreslení rybího oka si nyní můžete stáhnout v App Store zdarma. Pochází z vývojářské dílny  jednoho z progresivních autorů fotoaplikací s přezdívkou MissKiwi. Psal jsem o jeho práci už několikrát. Například při uvedení aplikací Squara nebo ClassicPAN.

V případě FishEye Toy Camera MissKiwi opět vsadil na jednoduchou app se snadným ovládáním a menu. K dispozici je deset barevných efektů. Výsledné fotografie působí analogově, čímž se tahle app výrazně odlišuje od jiných, podobných aplikací s efektem zkreslení rybího oka. Počítejte s podporou vysokého rozlišení snímků a tím pádem i tisku, přestože jsou o něco menší kvůli formátu 2/3. Vzhledem k tomu, že FishEye Toy Camera je nyní ke stažení dočasně zdarma, byla by škoda toho nevyužít. Neváhejte ! Viz odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1177 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz