Nový Hipstamatic Made in America

Pokud jste příznivci Hipstamaticu – jedné z nejpopulárnějších fotoaplikací v App Store, zbystřete. Jeho tvůrci oznámili novou, limitovanou edici kamery s objektivem pod názvem  Made in America. Můžete si tak doplnit obsáhlou sérii objektivů a kamer, kterou tahle legendární app nabízí.

Tvůrci slavného Hipstamaticu vydávají každoročně několik speciálních sad, respektive FreePack setů, ve kterých zpravidla nabídkou originální design kamery a nový typ objektivu s jedinečným efektem. Fanoušci tyhle série s oblibou sledují a vnímají je jako sběratelské kousky:-) Ten, kdo si stihne v určitou dobu stáhnout novinku, má šanci získat nový druh fotografického záznamu, čímž se odliší od ostatních.

Běžně se za stažení originálních setů platí zpravidla 0,99,- dolaru, tedy 0,79,- eur, několik dnů krátce po uvedení je ale možnost získat je bezplatně. Limitovaná edice Made in America přináší pouzdro pojmenované jako Old Glory (evokuje 50-tá léta) a objektiv s názvem Americana, pro který je typický modrý nádech a měkký, až “rozmazaný” obraz. Spolupracovala na něm módní ikona a fotograf Chiun-Kai Shih a uvedení novinky je načasováno k akci New York Fashion Week.

Pack si můžete stáhnout do své Hipstamatic aplikace do 16. února zdarma, o den později se stane součástí nové sady, do níž budou přidány další dva filmy a její cena je stanovena na 0,99,- dolaru, respektive 0,79,- eur.

Pro méně zkušené, set objektivu a pouzdra Made in America si stejně jako další nabízené sady stáhnete do aplikace tak, že vstoupíte pomocí ikony “nákupní košík” v menu do online obchodu Hipstamart prostřednictvím registrace s Hipstaccount. Pokud by někdo z vás po stažení zdarma toužil a náhodou si nevěděl rady, napište, rád poradím na dálku:-)

Původní verze Hipstamatic je dnes doslova legendou. Jeho autoři koncem loňského roku vypustili do světa novinku s názvem Hipstamatic “D”, které je postavena na podobné bázi, ovšem její specialitou je, že pokud chcete vidět své fotografie, musíte nejprve nafotit sérii 24 obrázků za sebou. Více o téhle app jsem psal  ZDE.

Pokud náhodou ještě neznáte nebo nemáte aplikaci HIPSTAMATIC, můžete si ji stáhnout za 1,79,- eur. Viz odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/hipstamatic/id342115564?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]