iColorama S app – aktuálně zdarmaVýkonný a velmi přehledný editor pro úpravu fotografií, zejména barev a tónování – fotoaplikace iColorama S je právě aktuálně ke stažení ZDARMA. Nenechte si ujít tuhle nabídku, protože akce potrvá pouze několik hodin a byla by škoda si tuhle app alespoň nevyzkoušet. A protože se jedná o univerzální nástroj, můžete s ní pracovat a tvořit nejen na iPhonu a iPodu Touch, ale také na tabletu iPad.

Když jsem letos na jaře psal o sesterské aplikaci, která nese názvem iColorama Lite (bez “S”), dával jsem tip právě i na její vyšší “eskovou” verzi. Původní článek si můžete připomenout ZDE. Mezitím se tvůrci téhle aplikace rozhodli posunout o kousek dál a částečně předělali rozhraní aplikace. Poslední verze 2.5 tak přináší spoustu zajímavých vylepšení. A pochopitelně také optimalizaci pro  nedávno uvedený iPhone 5.

K dispozici při práci s touhle app máte nyní přes 200 přednastavených kombinací po rychlou editaci fotografií. Stejně tak ale můžete jít výhradně vlastní cestou a provádět úpravy pomocí mnoha nástrojů.  Od tradičních lomo efektů přes odstíny, textury, vinětace, rozostření, tvorbu polotónů, malířských stylů…..Zkrátka, je toho vážně spousta. Normálně byste za tuhle aplikaci zaplatili 1,79,- eur, takže nelelkovat a stahovat:-) Užijte si ji !!! Viz odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1177 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz