HDR FX Pro app – parádní update

Je to neuvěřitelné, ale bude to už skoro rok, co jsem napsal článek o app HDR FX (tehdy to byla levnější “lite” verze), zatímco dneska si  zaslouží pozornost její “plnotučná” varianta HDR FX PRO. Ta má za sebou aktuální update, který přináší spoustu novinek, bez nichž přeci nemůžete být:-)

Ale vážně. Tahle app má už přes 4 milióny stažení, což vypovídá o tom, že lidem se prostě líbí. A právem. Umožňuje pracovat s ořezem, měnit textury pomocí barev a nabízí  desítky předvoleb HDR efektů. A spoustu dalších kroků k finální úpravě pomocí ovládacích jezdců. A co všechno v zatím poslední, právě uvolněné verzi app najdete ? Vsuvka: Až na vás v promo videu začne houkat sova, neodcházejte od svých přijímačů.

Tak například  12 “bokeh” textur plus 6 nových HDR textur. Možnost poslat fotografii jako pohlednici třeba svým přátelům, ale hlavně výrazné vylepšení funkcí fotoaparátu přímo v aplikaci. Vývojářům se povedlo posunout o pořádný kus dále kvalitu a odezvu ostření i měření expozice. I finální obrazová data, která z aplikace získáte. Nechybí ani 6-ti násobný zoom, pokud někdo tuhle funkci potřebuje:-)

Ukázky z editačního prostředí app HDR FX Pro:

HDR FX Pro app foto 5

HDR FX Pro app foto 4

HDR FX Pro app foto 2

HDR FX Pro app foto 6

Lépe nyní fungují i dotykové ovladače pro tvorbu vinětace, objevila se nová sada rámečků a celkově lepší je i odezva při jednotlivých krocích během úpravy obrázku. A nesmíme zapomenout dotažení optimalizace pro iPhone 5. Je toho zkrátka hodně, kvůli čemu máte důvod si app aktualizovat a nebo, pokud ji ještě nemáte, koupit. V současné době se totiž v téhle vylepšené verzi prodává za základní cenu 0,89,- eur, což je vzhledem k tomu, co všechno nabízí, vážně skvělá nabídka. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/hdr-fx-pro/id503560704?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]