HiLO Lens – jiný objektiv pro iPhone

Přes 18 měsíců trvalo týmu vývojářů pod vedením Marka Hamptona, než se odhodlali ukázat světu svůj nápad – HiLO Lens, tak trochu “jiný” objektiv pro iPhone a také tablet iPad. Nyní se tahle parta uchází o přízeň investorů na slavném webu pro startupy Kickstarter. A protože mi Mark zhruba před rokem “nastínil”, co vlastně chystá a jestli se může ozvat až budou s vývojem nového příslušenství u konce, je na čase o tomto nezvyklém doplňku napsat. A v čem je vlastně HiLO Lens jiné ?
Především v konstrukci, která je postavena na pravém úhlu, což uživatelům usnadní lepší snímání fotografií například z nadhledu nebo podhledu. Více vám napoví promo vide, kterým se Mark rozhodl svůj nápad prezentovat. Bohužel, doposud jsem neměl šanci tenhle doplněk osobně vyzkoušet. Škoda. Zdá se ale, že autoři si dali vážně záležet, a při výrobě objektivu kladli velký důraz hlavně na kvalitu použitých materiálů. Po několika dnech od představení novinky to vypadá, že tým Marka Hamptona uživatele z řad čtenářů webu Kickstarter zaujali.

HiLoLens foto hlavni 2

Z požadované cílové částky 27500,- dolarů už mají téměř třetinu a spoustu času do ukončení prezentace. Osobně chlapců držím palce. Každý takový nápad je přeci fajn !!!! pokud se je rozhodnete někdo podpořit a jeden HiLO objektiv objednat za zvýhodněnou cenu cca 60,- dolarů, napište, jaké jsou vaše první dojmy. Rád je přepošlu dál…:-)