Hipstamatic představil nový Ximen HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat městem Tchaj-pej, a tak nese jméno Ximen HipstaPak. Tentokrát nabídne více, než obvykle.

Ximen HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Chao-Tang, film Wanli UFO a po dlouhé době i blesk Yuanzi 12. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje.

Hipstamatic představil nový Sprocket SnapPak


Ximen je stanice metra ve městě Tchaj-pej na Tchaj-wanu, kterou obsluhuje Taipei metro. Stanice je pojmenována po bývalé západní bráně města, jejíž poloha je zhruba na místě, kde se nachází aktuální stanice. Ta je tříúrovňová, podzemní struktura má dvě nástupní platformy a šest východů, které umožňují přímé napojení do nákupní oblasti a hotelu Diary of Ximen.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Chao-Tang přidává snímkům jas a mírnou desaturaci. Film Wanli UFO pak přihazuje nečekané odlesky světla a blesk Yuanzi 12 se stará o vzezření snímku, jako by byl pořízen v 80. letech minulého století. Výsledek je sice trošku kýčovitý a možná až příliš barevný, rozhodně ale neurazí. Pokud víte, jaké scény s ním fotografovat, dodá jim jistě tu pravou atmosféru.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]