Hipstamatic představil nový fotografický balík Boulder HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat městem Boulder v Coloradu.

Boulder HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Marshall a film Pearl. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Boulder je krajské město a 11. nejlidnatější obec v americkém státě Colorado. Nachází se na úpatí podhůří Skalistých hor v nadmořské výšce 1 655 m nad hladinou moře. Město se nachází 40 km severozápadně od Denveru. Je známé pro svou „barvitou“ historii, protože bylo v druhé půli šedesátých let minulého století hlavním městem hnutí hippies a to i díky tomu, že v něm naleznete hlavní kampus University of Colorado. Město Boulder často dostává vysoké hodnocení v oblasti zdraví, pohody, kvalita života, vzdělání a umění.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Marshall dává snímku opravdu nečekané barvy, které připomínají infračervenou fotografii. Film Pearl pak fotografii vtiskne klasický vintage efekt s decentním přidáním hloubky ostrosti. Tato sada se zase jednou opravdu povedla. I když vašim záznamům vtiskne nepřirozený vzhled, je něčím jiná, než všechny ostatní.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]