Hipstamatic představil nový Montmartre HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento rozšiřující balík se nechal inspirovat historickou pařížskou čtvrtí, proto také nese jméno Montmartre HipstaPak.

Montmartre HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektivy Hugo a film La Seine. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Montmartre (v překladu Hora mučedníků) je kopec v Paříži a historická čtvrť, která se na něm rozkládá. Původně samostatná obec byla připojena k Paříži v roce 1860 a stala se součástí 18. obvodu. Montmartre se nachází na severu města a je nejvyšším přirozeným bodem v Paříži. Jeho vrcholek ve výši 130,53 m se nachází v prostoru hřbitova Calvaire u kostela Saint-Pierre de Montmartre. Na vrchol vede lanovka nebo schodiště o 222 schodech.

Jedná se o jedno z nejvýznamnějších turistických míst v Paříži. Mezi zdejší významné památky patří bazilika Sacré-Cœur nebo světoznámý francouzský kabaret Moulin Rouge na úpatí kopce.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Hugo přidává snímkům jím pořízeným krásné a jednoduché pastelové barvy. Film La Seine si zase hraje s kontrastem a stíny. Kombinace je pak velice poutavá a hodí se na mnohé žánry fotografie, jak ukazují náhledové snímky, portréty nevyjímaje.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]