Hipstamatic představil nový Newtown SYD HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat fotografem Markusem Andersenem a jmenuje se Newtown SYD.

Newtown SYD HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Markus NSW a filmy SPRKT-ULTIMO a SPRKT-BW. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Markus Andersen studoval fotografii na Technologickém institutu v Sydney a jeho umělecká praxe zahrnuje dokumentární, pouliční a koncepční práce s využitím všech forem analogové a digitální fotografie. Uspořádal již množství výstav, které se uskutečnily ve světových metropolí, jako jsou New York, Paříž, Toronto, Istanbul atd. Jeho práce je zastoupena v řadě soukromých a institucionálních sbírkách. Má za sebou i dokument či knihu.


Newtown SYD HipstaPak se tak hodí k fotografování street fotografie, k dokumentování života ve městech a k pořizování momentek jeho obyvatel. Obsažené filmy přidávají na atmosféře výsledným snímkům zejména zvýšenou zrnitostí, ale i barevným nádechem a charakteristickým rámečkem.

Hipstamatic tak zcela ignoruje vánoční období a jeho zástupci se pustili do relativně vážného tématu. Do aktuálně panující zimy, tedy alespoň v tuzemsku, se sice příliš nehodí, ale v nadcházejícím jaru se jistě bude jednat o velice zajímavou sadu, která dokáže vykouzlit poutavé snímky.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

 [appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]