Hipstamatic představil nový fotografický balík Madagascar HipstaPakTato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Udělejte si tedy procházku divočinou s novým rozšířením Madagascar HipstaPak.

 

Madagascar HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Elijah a film Big Easy. Tentokrát je však přítomný i nový vzhled pro váš fotoaparát pojmenovaný Baobab. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Madagaskar je ostrov ležící poblíž jihovýchodního pobřeží kontinentální Afriky a je součástí Afriky jako celku. Současně se Madagaskar nazývá (ostrovní) stát v Africe, který se rozkládá na území tohoto ostrova. Ostrov se od kontinentální Afriky oddělil v průběhu druhohor (asi před 160 miliony lety) a stále se pohybuje jihovýchodně téměř o 2 cm za rok. Je to 4. největší ostrov na světě. Nyní ho odděluje od kontinentální Afriky (konkrétně od Mosambiku) 400 km Mosambického průlivu, ale jeho flóra a fauna má s africkou jen málo společného.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Elijah je celkově čistý a snímkům přidává modrý tón, který se vás snaží přenést do různorodé země Madagaskaru. Film Big Easy je pojmenovaný po prvním madagaskarském králi a snímkům přidává zejména masivní bílý rámeček. Styl Baobab pak vtiskne vašemu fotoaparátu značně divoký vzhled inspirovaný krásou a rozmanitostí samotného Madagaskaru.

Hipstamatic

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (157 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci