IncrediBooth app – dočasně zdarmaZavzpomínat na časy, kdy ještě existovaly slavné fotobudky prakticky na každém nádraží, můžete právě teď ZDARMA se zábavnou aplikací IncrediBooth. Autorsky ji stvořil už před časem tým vývojářů slavné aplikace Hipstamatic.Není proto překvapení, že jejich rukopis je znát i u některých fotosetů, které můžete pomocí app IncrediBooth pořídit. Pokud si chcete vytvořit pásek fotografií ve stylu 60-tých, 70-tých-nebo 80-tých let, kdy byly tyhle fotobudky nejvíce populární, máte k tomu ideální příležitost. Dodám je, že normálně se IncrediBooth prodává za základní cenu 0,79,- eur, zatímco teď se dá stáhnout v rámci promo akce bezplatně.

Jedná se o univerzální app, takže je použitelná nejen pro iPhone a iPod Touch, ale také tablet iPad (verze 2 a New iPad s možností fotografování). Odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1177 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz