InstaCC app – váš Instagram kalendář

Instagram je žádaný, medializovaný, magický a nepochybně úspěšný. Zádáte-li dnes název téhle slavné app do neméně slavného vyhledávače google, vyskočí vám za 0,14 s přes 180 000 000 odkazů !!! A to je síla, kterou nelze ve světě internetu, natož mobilních aplikací přehlížet. Ne náhodou se k téhle vydařené sociální síti pro sdílení fotografií upíná stále více vývojářů, kteří doufají, že právě v silné komunitě “instagramers” získají své ostruhy a proslaví se. Vlastně se dá napsat, že není týdne v roce, kdy by se v App Store neobjevila alespoň jedna app, která se snaží mít cokoliv společného s tímhle fenoménem. Jedním z posledních počinů je app InstaCC – Calendar&Challengs for Instagram. Název proklatě dlouhý, ale obsah vcelku lákavý. A co od něho můžete očekávat ? Především dobře a přehledně postavené rozhraní aplikace, která primárně nabízí hlavně kalendářové uspořádání fotografií z vašeho Instagram účtu. Vývojářsky dobrý nápad.Uživatelé mají rádi návrhy a doporučení, jak co nejlépe uspořádat své snímky, a zpravidla je málokdy odmítají. V případě InstaCC tomu není jinak, protože pokud tuhle app za něco budete zbožňovat, potom to je její detailní srovnání vašich obrázků podle dnů a měsíců, kdy jste je zaznamenali. Získáváte tak jasný vizuální seznam, ve kterých dnech v měsíci jste fotografovali (respektive poslali pořízenou fotku nebo více snímků na Instagram), a také co konkrétně jste iPhonem zaznamenali.

Pomocí hastagů můžete vyhledávat, podrobně sledovat a komentovat i tvorbu ostatních uživatelů. A také vytvářet podskupiny na dané, vlastní téma. Případně začít sestavovat vlastní komunitu. Zároveň s tím se k vám dostává rozhraní a menu postavené tak, aby jste měli typicky základní informace o vašem Instagram profilu. V několika vteřinách se tak dozvíte, jestli mají vaše snímky úspěch, nebo kdo a jak  je komentoval. A spoustu dalších informací, na které jste zvyklí u  “klasického” Instagramu .

Další články o síti Instagram, kterou nedávno koupil Facebook za miliardu dolarů (cca 19 miliard korun) si můžete přečíst, pokud kliknete  na TENTO odkaz nebo zadáte do vyhledávání na blogu přímo název.

Pokud vás app InstaCC láká, můžete si ji ihned ZDARMA stáhnout a vyzkoušet. Mě osobně baví. Viz. Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/instacc-calendar-challengs/id514854157?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]