Instafocus app – krystalicky krásnáOlalalaláááááá….:-) Tak na tuhle app je vážně radost narazit:-) Pokud máte rádi INSTAGRAM a ke všemu jste příznivci minimalismu, potom se do nedávno uvedené novinky Instafocus doslova zamilujete !!! Tak krystalicky krásný a čistý styl se vidí skutečně málokdy. Vývojáři v tomhle případě vsadili výhradně na dvě věci – Instagram a jeho rostoucí počet uživatelů z řad iPhone fotografů, a potom vytříbený vkus. Jednoduchou a přehlednou grafiku i typografii. A že se jim to povedlo, o tom svědčí vcelku slušný počet stažení, které tahle aplikace ZDARMA má. Ale abych byl přesný. Bezplatně si můžete stáhnout její základní verzi. Plnohodnotné funkce si pochopitelně autoři nechají zaplatit. A to formou sponzorské platby, kterou jim dáte najevo, jak moc se vám jejich práce líbí, a zda v ní mají nadále pokračovat. Instafocus je, řekl bych, nejen jedna z app kolem fenoménu Instagram, která se může pyšnit krásným rozhraním a funkcemi. Má před sebou ještě velký kus cesty přesvědčit co největší počet uživatelů slavné sítě, aby své fotky prohlíželi právě v jejich designově nádherném prostředí. Pokud chcete zcela zprovoznit běžné funkce, na které jste u nativní app Instagramu zvyklý, je třeba doplatit minimální částku 0,99,- dolaru (pro nás to je tedy 0,79,- eur). Stejně tak se ale můžete rozšoupnout a poslat tvůrcům Instafocus app bezmála 10,- dolarů. Zkrátka, je to na vás. Mě osobně se tahle alternativa k retro stylu původní aplikace velice zamlouvá. I s vědomím, že jasným omezením je, že pomocí Instafocus app nemůžete nahrávat do sítě své fotografie. Tuhle hlavní funkci logicky majitelé slavného Instagramu nikomu nedovolí. Mohlo by se jim to totiž  zatraceně vymstít:-)

Pokud jste na novou app Instafocus zvědavý, její základní verze je bezplatná. Jedná se o univerzální app pro iPhone, iPod Touch a iPad. Určitě si ji alespoň prohlédněte ! Viz. Odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz