Mr. Fotostream – vyhlášení vítěze listopadového tématu Podzim

Je to tady! Vyhlašujeme oficiální výsledky naší listopadové fotosoutěže MR. FOTOSTREAM, kterou jsme pro vás pořádali od 1.11. do 1.12. 2015. Absolutním vítězem se stává….Tramtadadá: Autor s přezdívkou  a jeho snímek „Za mlhou“. Oceněný tvůrce od nás získává hlavní cenu: WHOOSH! Screen Shine, který nám do soutěže poskytnul e-shop easystore.cz. O druhé místo se dělí hned tři autoři se shodným počtem hlasů od redakce iPhonefoto.cz. Tématem pro PROSINEC budou fotografie nebo iPhoneArt se zimní tématikou. Ode dneška, tj. 1. 12. až do 30. 12. můžete posílat příspěvky na téma ZIMA (nezapomeňte na štítek #zima) do našeho FOTOSTREAMU na webu iPhonefoto.cz! Cenou pro vítěze bude tentokrát ExoPod Selfie Stick, povinná výbava pro všechny milovníky „selfies“ z easystore.cz.

 

1. MÍSTO: ZA MLHOU

Autor: allessan

3 - allesan2

2. MÍSTO: WINDOW…

Autor: Majklb

10 - majklb

PODZIMNÍ ZÁTIŠÍ II.

Autor: Vlada Ploca

18 - vlada ploca

Autor:

14 - mioo

Porota se rozhodla udělit ZVLÁŠTNÍ ZMÍNKU autorovi s přezdívkou Spiryt pro jeho/její fotografii s názvem PODZIMNÍ…. Ta získala od čtenářů iPhonefoto.cz 4 lajky ve Fotostreamu a nejvíce shlédnutí ze všech soutěžních fotografií (celkem 48).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DALŠÍ FINÁLOVÉ FOTOGRAFIE:

ŠUMAVA

Autor: Jan

8 - jan

MLHA PŘEDE MNOU, MLHA ZA MNOU…

Autor: Sylvie_mach

17 - sylviemach

Všem účastníkům, čtenářům i fanouškům magazínu iPhonefoto.cz moc děkujeme a těšíme se na vaše nové příspěvky v příštím soutěžním kole.  Vítěz tohoto kola () ať se ozve na email: blog@iPhonefoto.cz, abychom se domluvili na způsobu a termínu předání ceny.