Třetí kolo fotosoutěže MR. FOTOSTREAM je tady!

Jsou to již dva roky, co jsme spustili novou verzi webu iPhonefoto.cz a zároveň den, kdy pro vás STARTUJEME další oficiální FOTOSOUTĚŽ magazínu iPhonefoto s názvem MR. FOTOSTREAM. Chtěli bychom vám představit její novou verzi, fotosoutěž nyní bude probíhat KAŽDÝ MĚSÍC, vždy s jiným tématem a se zajímavými cenami. Jaké je téma pro měsíc listopad? Do sekce FOTOSTREAM na webu posílejte mobilní fotografie nebo iPhone Art s podzimním nádechem. Je povolená jakákoliv invence, můžete fotografovat portrét v podzimní přírodě, padající listí nebo pestrobarevné stromy, je to jen na vás. Vyhlášení vítěze s nejzajímavější podzimní fotografií proběhne 1. 12. 2015!
Všechna moc imaginaci!

Skip-Autumn-Walk                                                                                                      Foto: Paul Brown

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž MR.FOTOSTREAM – LISTOPAD probíhá od 1. 11. 2015 do 30. 11. 2015 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM. Téma soutěže je PODZIM.
2. Pořadatelem soutěže je magazín iPhonefoto.cz, hlavní cenu pak poskytl obchod EasyStore.cz. Soutěžící se musí ZAREGISTROVAT  nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce FOTOSTREAM  a do 30. listopadu 2015 zaslat fotografii na dané téma.
3. Soutěžící mohou posílat jak fotografie pořízené a editované pomocí iPhone, iPod Touch a tabletů iPad, tak i fotografie pořízené jiným smartphonem. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv aplikace. Jedná se o amatérskou mobilní soutěž, proto opravdu prosíme nepoužívat zrcadlovky a photoshopy.
4. Do soutěže jsou zařazeny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT „štítek“ čili tag s názvem fotosoutěže, tj. PODZIM. Nutné je do štítků uvést váš Instagram nick, pokud jste na Instagramu a aplikace, ve kterých byl snímek upravován. Maximálně lze do soutěže přihlásit 3 fotografie od jednoho autora.
5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní „uměleckou“ úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.
6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 1. 11. 2015 do 30. 11. 2015, získá od ostatních čtenářů magazínu. O výběru NEJLEPŠÍ fotografie rozhodne redakce magazínu www.iPhonefoto.cz. Vyhlášení vítěze soutěže za měsíc listopad proběhne 1. 12. 2015. Nové téma na následující měsíc se zveřejňuje vždy poslední den v předchozím měsíci.

Cena pro vítěze Mr. Fotostream – listopad

whooshKaždý fotograf potřebuje vidět na to, co fotografuje. WHOOSH! Screen Shine je nejlepší prostředek pro stále čistý displej bez otisků prstů a hlavně bez bakterií a virů. Víte, že 30 % virů se umí šířit přes dotykový displej, že průměrný displej telefonu je 10x špinavější než záchodové prkénko, 18 % mobilů je kontaminováno stafilokokem a 16 % fekální florou?
Za poskytnutí ceny do soutěže děkujeme e-shopu EasyStore.cz.