Podzimní číslo magazínu Snap je na téma #ONE LOVE, stahujte jej zdarma

Všichni milovníci mobilní fotografie jistě vědí a samotný magazín již dávno znají. Ti z vás, kteří ale netušíte, o čem je řeč, zbystřete. Nový Snap za to stojí!

Magazín Snap mají na svědomí vývojáři aplikací Hipstamatic, Cinamatic, TinType a sociální sítě Oggl. Dostupný je zdarma ve vašem iOS zařízení a zjednodušeně řečeno se jedná o časopis protknutý fotografiemi a jejich krátkými příběhy, které se snaží inspirovat, motivovat a třeba i poučit. U samotných snímků pak naleznete ikonku fotoaparátu, po jejímž rozkliknutí budete informováni o tom, jakým objektivem, bleskem a filmem byl snímek právě v aplikaci Hipstamatic či Oggl pořízen.

Aktuální podzimní číslo magazínu se po nedávných teroristických útocích v Paříži věnuje lásce. Jejich příběh dal číslu i téma titulní stránky. Všechna témata v tomto čísle ale tak vážná nejsou a podíváte se v něm třeba i do města Costa Rica, navštívíte Bulharsko, Mexiko a žasnout budete nad snímky z japonského Sappora.

Rozhodně zajímavými fotografickými sériemi jsou ty pojmenované Mirrored a Nightmare či Obsessed od Stephena McMennamy. Také zde najdete zmínku a ukázkové fotografie z nových Hipstamatic balíků Budapest, Montreal, Shanghai a Salton Sea.

Číslo možná není tak nabité, jako bývají některá ostatní, ale díky tomu, že je přístupno všem a navíc zdarma, vyplatí se jej prohlédnout i čistě jen z inspirativního důvodu. A kdyby nic, alespoň vám poskytne recept na zajímavé drinky, jako jsou Hemingway a Orange Daiquiri.

Fotografujete aplikací Hipstamatic či Oggl a líbí se vám magazín Snap?

[appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]