Chcete v Instagramu publikovat jeden post na více přihlášených účtů? Už můžete

Remix

Instagram se neustále snaží posouvat funkčnost jeho aplikace vstříc uživatelově přání. Nově tak můžete jeden příspěvek publikovat ve více přihlášených účtech.

Při vytváření příspěvku přibyla v posledním kroku nabídka „Zveřejnit v jiných účtech“. Prostým výběrem tak zde určíte, kde všude chcete jeden a ten samý příspěvek publikovat. To ušetří mnoho práce s opětovným vkládáním, či s nutností využít služeb vývojářů třetích stran.

příspěvek

Dá se předpokládat, že tohoto budou hojně využívat všichni správci firemních profilů a dá se také čekat, že budeme na Instagramu vídat více duplicitního obsahu. Protože je ale čas nejdražší komodita člověka, je příjemné, že se nám jej vývojáři Instagramu snaží trochu ušetřit.

Jak na Instagram sdílet TOP 9 fotografií uplynulého roku?

Ani po aktualizaci titulu nemusíte mít novou nabídku ihned viditelnou. Instagram ji přidává postupně, takže si můžete počkat pár dní. Je to pořád lepší než v případě uživatelů se zařízeními s platformou Android. Ty si na tuto novinku musí počkat několik týdnů. Tak, příště už konečně prosíme o odladění aplikace pro tablety iPad, jo? Děkujeme.

[appstore id=”389801252″ store=”CZ” style=”infobox”]