Soutěž: Foť iPhonem a vyhraj Olloclip

Tramtadadááááá…A máme tu první klání (česko-slovenských ???) iPhone fotografů!!! 🙂 Blog iPhonefoto.cz ve spolupráci s redakcí týdeníku Reflex a jeho online verzí REFLEX.CZ, vyhlašují soutěž pro iPhone fotografy, která právě začíná !!! Máte-li chuť, zapojte se, hlavní vítěz si odnese lákavou cenu – sadu tří objektivů OLLOCLIP pro iPhone – originální příslušenství, které patří k velmi populárním doplňkům. Soutěžní klání je součástí 12-ti dílného seriálu, který každý pátek publikuji na webu Reflexu. Podmínkou účasti v soutěži je, aby tvůrci pořídili své fotografie telefonem iPhone, iPodem Touch nebo iPadem a to pomocí aplikace Leme Camera, která je v App Store ke stažení zdarma.

Soutěžní podmínky:

1. Téma je volné, takže fotografovat můžete jakýkoliv žánr.

2. Každý z autorů může poslat maximálně 10 fotografií.

3. Vítěze vybere porota složená z členů redakce a fotooddělení týdeníku Reflex v čele s obrazovým redaktorem a fotografem Honzou Šibíkem.

4. Do soutěže lze přihlásit pouze fotografie pořízené aplikací Leme Camera.

5. Soutěž potrvá od dnešního dne, tedy od 10. února, do 25. února 2012 včetně.

6. Vyhlašovatelem soutěže jsou týdeník Reflex a blog www.iPhonefoto.cz-Vše o fotografování iPhonem …

Výsledky soutěže vyhlásíme nejpozději v pátek 2. března na webu www.reflex.cz a blogu www.iPhonefoto.cz.

A to nejdůležitější na závěr. Vítězný iPhone fotograf získá originální set objektivů Olloclip, který patří mezi nejpopulárnější příslušenství pro iPhone fotografii.

Fotografie zasílejte, prosím, v plném rozlišení na e-mail: rxonline@reflex.cz a jako součást zprávy uveďte základní informace:

– název snímku, jméno a adresu autora, telefonický kontakt.

Více informací sledujte průběžně tady na iPhonefoto.cz nebo na webu Reflexu. Držím palce a těším se na vaše snímky s Leme Camerou. Výběr těch nejlepších určitě najdete po skončení soutěže i na tomto blogu:-)