Jak fotit domácí mazlíčky ukazuje Apple v novém videu

Jak fotit domácí mazlíčky

Jak fotit domácí mazlíčky? S tím si láme hlavu nejeden páníček. Apple ve svém videu v rámci Today at Apple vysvětluje postupy s pomocí fotografky.

Společnost Apple dnes na YouTube sdílela novou relaci „Today at Apple“, která s pomocí fotografky Sophie Gamand prozkoumala, jak pořizovat expresivní fotografie portrétů domácích zvířat.

Hravé sezení povzbuzuje účastníky, aby používali svůj iPhone ve správné výšce. Naladili se na osobnost domácího mazlíčka a podívali se na jiné portréty domácích mazlíčků pro inspiraci.

Jak fotit domácí mazlíčky iPhonem

Apple říká, že jeho bezplatná relace Today at Apple má inspirovat praktickou kreativitu ve fotografii, umění, designu, videu, kódování nebo hudbě. Také je důležité si osvojit jednotlivé funkce produktů a příslušenství jako jsou ‌‌iPhone‌‌, iPad, Mac a Apple Pencil. Zpočátku hostované výhradně v Apple Storech, relace Today at Apple se začaly nabízet online během globální zdravotní krize. Apple také minulý měsíc začal nahrávat relace na YouTube.

Toto je pátá relace Today at Apple nahraná na YouTube, přičemž předchozí se zabývaly tím, jak v aplikaci Pages nakreslíte postavu na iPadu za pomoci Apple Pencil. Jak používat noční režim na iPhonu. Jak vytvářet videa ve smyčce. Nebo jak pořídit dokonalou portrétní fotku.