Jak fotit v mrazech ? Zkuste Mujjo

Takže, přátelé iPhone fotografie…Jsem zpět !!! Po několikadenní pauze, způsobené řadou povinností, lehkou zdravotní indispozicí a také potřebou si dát na závěr roku zaslouženou dovolenou, se blog iPhonefoto.cz rozjíždí opět na plné obrátky !!!

Rok 2011 máme skoro za sebou a tak je na místě bilancovat. Než se k tomu ale dostanu, musím to všechno sepsat. Slibuji však, že nejpozději zítra či pozítří se můžete těšit na aktuální tipy na aplikace i příslušenství. Ano, je toho stále dost, o čem je v iPhone fotografii psát. Pro začátek mám pro vás doporučení na poněkud netradiční, ale praktickou pomůcku. Hodí se hlavně vám, kteří nesnášíte (stejně, jako já), když vám při fotografování v zimě mrznou ruce a prsty tuhnou tak, že by jste svým iPhonem raději švihli o zem:-) Ano, jsou to…??? RUKAVICE…!!! Ale pozor,  ne ledajaké. Jmenují se MUJJO a jsou vyrobeny ze speciálního, vysoce kvalitního nylonového a postříbřeného vlákna. Jedná se o novinku, která je určena speciálně pro dotykové displeje, a to i při extrémně nízkých teplotách. Nakolik jsou informace prezentované výrobcem pravdivé, nemůžu posoudit. Vážně o nich ale uvažuji.  Ostatně, prozkoumejte stránky výrobce a prodejce TADY. Třeba jim přijdete na chuť. Jen pomyslete na ty vteřiny utrpení, kdy vytáhnete svůj iPhone nebo iPad a venku mrzne, až praští !  Mimochodem, tentokrát ať zbystří i naši rivalové od konkurenčních značek. Tahle pomůcka přijde vhod zkrátka všem s dotykovým displejem bez ohledu na to,  jaké „náboženství“ vyznáváte:-)

Abych nezapomněl, v eurech vás pár MUJJO vyjde na částku 24,95,- bez poštovného…A to mi přijde velmi příznivé. Bohužel, opět jsem zatím nenarazil na nikoho, kdo by tohle příslušenství prodával u nás. Nebo o někom takovém víte ? Případně, jaké rukavice používáte při focení v zimě vy ? Podělte se s námi ostatními a zachraňte naše ztuhlé prsty !!! P.S. Palčáky NEBRAT !!!