Kino – Pro Video Camera přichází. Je od vývojářů Halide

Kino - Pro Video Camera

Kino – Pro Video Camera je novou profesionální aplikací pro natáčení videa na iPhone. Vývojáři populární aplikace Halide představují nové funkce.

Vývojáři, kteří stojí za populární fotografickou aplikací Halide, dnes oznámili uvedení aplikace Kino, určené pro pořizování filmového videa. Kino má nástroje, které potřebují profesionálové, a zároveň poskytuje návod amatérským kameramanům.

Kino – Pro Video Camera

Kino nabízí funkci nahrávání videa jedním klepnutím s podporou řady barevných předvoleb. Funkce Instant Grade umožňuje uživatelům vybrat si předvolby vytvořené odborníky nebo importovat vlastní LUT. Aplikací barevné gradace během nahrávání šetří Kino čas tím, že odstraňuje potřebu úprav.

Funkce AutoMotion pomáhá uživatelům zachytit filmový pohyb v záběru tím, že ve výchozím nastavení používá 180stupňový úhel závěrky. Když je k dispozici dostatek okolního světla, změní se označení Auto na zelenou barvu, což signalizuje, že je ideální čas pro zachycení pohybu.

Přestože je rozhraní aplikace Kino navrženo tak, aby se snadno používalo, lze zvolit řadu profesionálních nástrojů. K dispozici jsou možnosti nastavení expozice pomocí nastavení RV a AE a uzamčení WB, nebo je k dispozici plně manuální režim pro ovládání rychlosti závěrky a citlivosti ISO.

Nastavíte i nemožné

Aplikace obsahuje nástroje pro rychlý přístup k nastavení rozlišení, snímkové frekvence, kódování a dalších parametrů, dále je k dispozici mřížka úrovní, průběh RBG pro nastavení expozice a funkce focus peaking pro změnu zaostření. Aplikace Kino umí ukládat videozáznamy do aplikace Soubory místo do aplikace Fotografie, což usnadňuje správu videí.

Pro ty, kteří s nahráváním videa začínají, je k dispozici řada lekcí, pomocí kterých se mohou naučit všechny dostupné funkce, které jsou v aplikaci Kino k dispozici.

Aplikaci Kino si můžete stáhnout z obchodu App Store za 249 Kč, což představuje slevu 50 % ze standardní ceny. iOS 17 je vyžadováno.

Tags from the story
,