Lensical – to už jsme někde viděli (recenze)

Znáte-li aplikace typu Oldify, Baldify, Fatify, Beardify atd., pak je vám jasné, co od Lensicalu čekat. Tato aplikace totiž vše jmenované sjednocuje do docela líbivého kabátku a přidává něco málo navíc.

Pokud vás z nějakého důvodu jmenované aplikace minuly, tak vězte, že jde o tituly přidávající vám nejen nějaký ten rok navrch, ale umí z vás udělat i zavalitého tlouštíka, přidají vám knír, plnovous či pleš. A to samozřejmě nejen vám, nýbrž komukoli zvěčněnému na vašich fotografiích.

To něco málo navíc je několik víceméně nezajímavých filtrů, které najdete v každé druhé aplikaci a to v poměrně širší nabídce. Vývojáři z Apptly LLC tak jen sjednotili své aplikace do jedné a prošpikovali ji In-App nákupy.

Zdarma je tak jen základ a za cokoli více si pěkně připlatíte. Ať se jedná o balíky s filtry – Fadet, Poster, Paint nebo Pencil, kde za tři až pět filtrů zaplatíte 0,89 až 1,79 €. Pokud si je koupíte jako celek, pak za 12 efektů ušetříte celých 33 % – jak velkorysé.

V editaci pod nabídkou tváří si můžete ručně určit, kde se nacházejí vaše ústa, kde máte oči a uši. Tím máte větší kontrolu nad výsledkem. Aplikace to však zvládá docela obstojně i sama (ne však na ukázkovém obrázku s mou pleškou). Opakuje se zde podobná situace jako u filtrů, kde si za více možností více připlatíte.

Chcete-li mít větší množství knírů, chcete-li tvořit obličeje starší až o 80 let, či chcete-li mít varianty pleše i s přehazovačkou atd., tak vás každý balík vyjde opět na 0,89 až 1,79 € dle množství stylů v balíku obsažených. I zde je přítomna množstevní sleva.

Nerozumím Applu, že tuto aplikaci vypíchl na svou úvodní stránku aplikačního obchodu App Store. Nepřichází totiž s ničím novým, ničím zajímavým a už vůbec ne originálním, pouze vykrádá již existující aplikace těch samých vývojářů, které sice zahalila do vcelku pěkného designu, ale jedná se o zcela zbytečný titul. Pokud vás tedy mine, nemáte moc čeho litovat.

[appstore id=“704712884″ store=“CZ“ style=“infobox“]
Tags from the story
, , , ,