Flow pro iPad: Lepší, než od Instagramu

Novinka FLOW je skvělou náhradou za originální fotoaplikaci od INSTAGRAMU a potěší hlavně fanoušky, kteří pohyb na téhle obrázkové síti rádi sledují prostřednictvím svého iPadu. Ano, takhle app je zatím „jen“ pro tablety od Apple. Není to poprvé ani naposledy, kdy někdo z vývojářů využil „otevřené“ API od Instagramu a nabídnul uživatelům jiný typ „prohlížeče“, než provozovatel nejpopulárnější obrázkové sociální sítě. A v tomto případě se jim to opravdu povedlo.
Flow app for Instagram 02

Využili dokonale nejen prostředí iOS 7, ale i větší plochu a prostor, který tablety ve srovnání s iPhonem či iPodem Touch, nabízejí. Pokud znáte například službu a aplikaci 500px.com, potom si snadno představíte, jak na vás může zapůsobit právě FLOW.

Flow app for Instagram 03

Prohlížení (v případě, že jste na slušném připojení) je plynulé a uživatelsky velmi přívětivé. Zajímavá je možnost zobrazení Instragram videí v režimu celé obrazovky. A nechybí ani šikovně umístěná funkce pro sdílení obrázků na další sítě, jako Facebook nebo Twitter. Ostatně, pokud máte některý z iPadů novější generace (platí pro ty, které zvládnou iOS7 a vyšší), doporučuji tuhle novinku alespoň vyzkoušet. Nebudete litovat.

Flow app for Instagram 01

Základní verze je bezplatná. Pokud si prostředí FLOW oblíbíte, počítejte s možností rozšíření funkcí, ovšem za příplatek, který můžete získat tradičně prostřednictvím in app nákupu. Odkaz na stažení aplikace najdete tradičně na konci článku. Doplním jen, že krátce po uvedení na trh si tvůrci FLOW dokázali získat respekt nejen u mnoha uživatelů, ale posbírali i řadu slušných recenzí a doporučení od prestižních webů a blogů, jakými jsou například: Cult of MAC, The Next Web, iDownLoad Blog a další.

Flow app for Instagram 04

Aplikaci FLOW pro iPad si můžete v základní verzi ZDARMA stáhnout zde: [appstore id=“766462439″ store=“CZ“ style=“infobox“]