Lumibee – nová foto aplikace od českých tvůrců

Co vznikne, když dva kamarádi nejsou spokojeni s nabídkou fotografických titulů v aplikačním obchodě? Sednou si a udělají aplikaci vlastní. Tak také vzniká Lumibee.

Hobby projekt, za kterým stojí vývojář Tomáš Pastorek, přerostl v roční práci a pomalu spěje do finále. Už nyní totiž probíhá betatest titulu a brzy se jej budou moci dočkat všichni uživatelé iOS zařízení. Lumibee se snaží vytěžit maximum z dostupných fotografických aplikací, a to nejlepší z nich kombinovat ve svém rozhraní. Chce být editorem, ve kterém se dá rychle a efektivně upravit fotografie před její publikací.

Rozhraní vypadá jednoduše a přehledně. Po načtení snímku totiž vidíte základní nabídku, která se následně člení na jednotlivé podnabídky. První je ořez, který je unikátní v tom, že ve všech jeho variantách stále vidíte maximální možný výřez fotografie. Následují filtry inspirované analogovými filmy po vzoru populárního VSCO. Nechybí ani základní úprava, která je na snímek aplikována v reálném čase.

Lumibee 5

Titul Lumibee je opravdu rychlý, na nic v něm nečekáte a jednoduchost je jeho největší zbraní. Po prvních zkušenostech se nedá jinak, než doporučit, nicméně ještě chvilku si na něho budete muset počkat. Těšíte se?

Tags from the story
, , , , ,