Obálka australské verze magazínu ELLE byla vyfocena iPhonem 7 Plus

Po magazínech Sports Illustrated a Billboard přichází s obálkou fotografovanou telefonem i australské vydání magazínu ELLE.

Obálku má na svědomí fotograf Georges Antoni (@georgesantoni), který ji zachytil iPhonem 7 Plus. Opět tím dokazuje, že při skvělém světle, s pěknou modelkou a zkušeným fotografem dokáže i mobilní telefon dosáhnout skvělých výsledků.

Modelem stála Margaret Zhang (@margaret_zhang), mladá fotografka, režisérka, stylistka a autorka. Georges popsal focení jako osvobozující. Neměl totiž žádnou starost o výbavu, ani nemusel řešit, který objektiv použít, světla atd. Byl to jen on a iPhone.

 


Elle (často stylizováno jako ELLE) je módní magazín pro ženy, původem z Francie. Založili ho Hélène Lazareff, Pierre Lazareff a Marcelle Auclair v roce 1945. Název v překladu z francouzštiny znamená „ona“. Existuje v mnoha jazykových vydáních včetně české verze, jehož první číslo vyšlo v dubnu 1994 a na obálce se objevila modelka Daniela Peštová. K roku 2015 vychází časopis ve čtyřiceti šesti jazykových verzích.

Zdroj: Wikipedie


 

magazín 1

Nejen iPhone ukazuje své kvality

iPhone dříve pomohl i při fotografování obálky magazínu Billboard, kdežto snímání Dwayna Johnsona pro vydání Sports Illustrated bylo uskutečněno za pomoci telefonu Motorola Moto-Z s Moto Modem Hasselblad True Zoom.

magazín 2

Zdroj: diyphotography.net