Magazín iPhonefoto.cz připravuje sérii workshopů nejen o iPhone fotografii

Vážení příznivci iPhone a mobilní fotografie. Vzhledem k rostoucímu počtu fanoušků a zájmu některých z vás jsme se rozhodli připravit na podzim sérii workshopů nejen o iPhone fotografii. Zatímco doposud jsme nabízeli pouze kurz iPhone fotografie a sociální sítě, aktuálně jsme pro vás zařadili ještě další dva nové formáty. A sice iPhone Art aneb Umění tvořené mobilním telefonem a iPad jako nástroj pro originální úpravu fotografií.

Základní INFO o našich workshopech najdete v odkazu TADY. Protože bychom pro vás rádi vše nachystali s předstihem a co nelépe, prosíme ty z vás, kteří by měli o některý z workshopů v dohledné době nebo do budoucna zájem, aby vyplnili a zaslali nám poptávkový formulář, který NAJDETE ZDE. Jakmile se kurz naplní, budeme vás včas informovat o termínech, místu konání a všech podrobnostech.

POZOR !!! Pokud vám nevyhovuje ani jeden z formátů nabízených workshopů, navrhněte nám svůj. Bude-li o něj zájem a dokážeme vám ho podle našich možností připravit „na míru“, určitě nás neváhejte kontaktovat. Týká se jednotlivců, skupin, vzdělávacích institucí i firem.

Zároveň pro vás na podzim chystáme jeden VELMI SPECIÁLNÍ WORKSHOP, o němž vás budeme brzy informovat na stránkách iPhonefoto.cz. Těšíme se na vás !