Moquu app – animátor vašich fotekS animacemi a pohyblivými obrázky bývá zábava. Možná i to je důvod, proč se čas od času vývojáři snaží zaujmout uživatele iPhonů a iPadů aplikacemi, které nabízejí různé typy editování a mixování pro tvorbu právě tohoto vizuálního žánru. Nejčastěji se přitom pracuje s takzvaným GIF formátem. Ostatně, už jsem o něm psal začátkem roku, když přišla na trh aplikace KINOTOPIC. Před několika dny na sebe zase strhla pozornost novinka ECHOGRAPH. A existují i mnohé další, které stojí za pozornost. Jednou z nich je dnes již kultovní MOQUU, která právě dostala update u verze pro iPad 2. Před časem se navíc dočkala doplnění a úprav i varianta pro iPhone. Jestli tuhle app neznáte, potom zbystřete. Pokud si totiž rádi hrajete s pohyblivými obrázky a máte v sobě byť jen kousek kreativity, dnešní den se pro vás stane zábavným:-) Nemá cenu tentokrát dlouze popisovat, co všechno tahle app dokáže. Lepší je to zkrátka rovnou vyzkoušet. Mimochodem, více vám napoví i dvě přiložená promo videa.

Takže směle do toho. Vymyslete a vytvořte fantastické smyčky a pohyblivé příběhy z vašich fotografií a sdílejte je na sociálních sítích nebo s vašimi přáteli:-) Dovádějte s Moquu!!! Ke stažení ZDARMA. Viz Odkaz do App Store ve verzi pro iPhone.

icon
AB Classic (1167 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Pokud toužíte po verzi pro iPad (funguje od 2. generace tabletu), která mě osobně přijde ještě o něco zábavnější a pohodlnější na ovládání, potom najdete přímý odkaz do App Store zde:

icon
AB Classic (1167 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz