Char app – symboly jako váš filtr

Zajímavou app s názvem Char pro tvorbu originálních filtrů, pozadí a vrstev pro vaše fotografie uvedl do App Store developer Orbit Software. Přestože v základu máte k dispozici 28 předvoleb a 36 filtrů, které můžete vždy libovolně měnit během editace snímku, zásadnější funkcí aplikace je, že dovoluje zvolit znak nebo více symbolů, které se stanou základním motivem pro vytvářené pozadí. Může to být písmeno, číslice, interpunkční znaménko, symbol nebo třeba část počítačového kódu.

Vývojářům se povedlo celkem snadným způsobem  vytvořit při mixování některých motivů a znaků působivý vizuální dojem. Místy může připomínat třeba techniku 3D holografie.

Jak moc a jestli vůbec je  pro vás tenhle styl působivý,  je na každém z vás. Někomu může připadat už příliš “počítačový”.

Char app foto 4

Další ukázky z app Char:

Char app foto 2

Char app foto 3

Domnívám se ale, že při delším používání app, kdy se z vás stane zkušenější uživatel, se vám může tahle technika zalíbit a při některých úpravách ji budete rádi používat. Char app je aktuálně k dispozici za základní cenu 0,89,- eur. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/char/id576228418?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]