Příběh krásné oranžové obálky:-)

Tak přátelé…Dorazila mi dneska do poštovní schránky zásilka z Paříže a v ní krásná oranžová obálka s  fotografiemi, které jsem si objednal prostřednictvím aplikace Printic přímo ze svého iPhonu:-) O nové službě jsem psal před několika dny v článku ZDE, takže nastal čas na její zhodnocení. Ano, prvotní nadšení u mě osobně přetrvává. Fotky dorazily včas a je na nich vidět, že jsou zpracovány na velmi slušný, kvalitní fotomateriál. Formát odpovídá a příjemně mě překvapily jak výsledky tisku u barevných, tak černobílých motivů. Myslím, že jsem si tuhle zajímavou službu a s ní také app Printic opravdu zamiloval. Rozhodně to určitě nebylo naposledy, co jsem ji využil:-) Dokonce přemýšlím o tom, že si pořídím pěknou sbírku.

Printic obalka 1

Printic obalka 2

P.S. Reakce od vás jsou pozitivní, což mi dělá radost a tvůrcům app i služby určitě také. Moc díky za emaily a těším se na další vaše fotografie, na kterých zvěčníte vaši první zásilku od Printic:-) Ty své jsem “přilepil” k tomuto článku.

Fotoaplikaci Printic si můžete stáhnout ZDARMA. Viz Odkaz do App Store. [app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/printic/id579145235?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]