Blux Lens app – čtvrtá do party

Po velmi úspěšné fotoaplikaci Blux Camera Pro pro iPhone, později verzi pro iPad s názvem Blux Camera, a video variantě s názvem Blux Movie, se vývojáři z týmu YIN XUE rozhodli vydat i další „kousek“ do party, a sice BLUX LENS.

Pokud jste tedy fanoušky této unikátní série nebo používáte alespoň Blux Cameru Pro, nenechte si ujít možnost získat možnost propojit díky téhle novince dvě svá zařízení (například iPhone a iPad Mini) a pomocí ní používat k fotografování oba přístoje současně. Jak ? No přeci pomocí dálkového ovládání:-) Ale vážně. Blux Lens tohle skutečně dovoluje. Pochopitelně, pokud jste na wifi a můžete své „hračky“ spárovat. Vlastně je to taková „prodloužená ruka“. Stejně, jako kdyby jste používali při normálním fotografování například teleobjektiv.

Ti z vás, kteří ještě o aplikacích „BLUX“ neslyšeli, doporučuji vyzkoušet jako první právě jejich vlajkovou loď Blux Camera Pro, která skvěle funguje především na poslední verzi iPhone 5. A POZOR! Navíc je nyní dočasně ke stažení ZDARMA ! Tak neváhejte ani vteřinu. Pokud si o app chtete přečíst více, doporučuji se mrknout na článek, který jsem o ní psal vloni na podzim ZDE. Později pak přišla na trh i verze aplikace pro iPad, o na níž jsem vás informoval TADY. Doplním pouze, že Blux Camera je skutečně moderní a hodně dobře postavená aplikace, která v sobě zahrnuje „osobního asistenta“.

Takovou osekanou funkci SIRI:-) Je ale pochopitelně náročnější na procesor a optimalizována primárně pro iPhone 5. To neznamená, že by nefungovala na starších verzích 4/4S, nicméně je tam omezení v rozlišení u výstupních fotografií, což jsem zmiňoval i v předchozích článcích.

Nová, doplňková app Blux Lens je v prodeji za základní cenu 0,89,- eur. Viz Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/blux-lens/id598230244?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]

 

U příježitosti jejího uvedení si ale můžete DOČASNĚ ZDARMA stáhnout moderní fotoaplikaci Blux Camera Pro, která se normálně prodává za 2,69,- eur. Viz Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/blux-camera-pro/id544582845?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]