Tip na akci: Instameet u nádrže Hostivař

Instagram není třeba představovat. Co je ale nejlepší na této sociální síti pro sdílení čtvercových fotografií? Samotné fotografie, jejich obsah…?  A nebo možnost rychlého sdílení díky chytrým telefonům ? A co třeba KOMUNITA ?

Ano,  pokud se chcete zlepšovat, vyvíjet svůj talent a fotit zajímavě, potřebujete se radit, inspirovat, setkávat s dalšími tvůrci. A to to nejen online na síti. Marná sláva, osobní kontakt a výměna tipů, názorů i kontaktů, vás může v mnohém posunout dál.

Instagram komunita v České republice každým dnem roste a v současné době tahle největší obrázková síť na světě registruje bezmála 55 tisíc uživatelů z ČR a sousedního Slovenska, kteří do této chvíle publikovali přesně: 6 399 213 fotografií. A co víc, hastag #igerscz nedávno pokořil hranici 50 000 sdílených fotografií. Pokud může něco českou komunitu na Instagramu posunout ještě dále, jsou to právě osobní setkání.

Rádi bychom proto pozvali všechny fanoušky komunity na březnový INSTAMEET, který se uskuteční 15.3. od 13.00 hodin v okolí hostivařské nádrže v Praze. Pojďte s námi společně tvořit, získat inspiraci, tipy, rady a v neposlední řadě také zažít spoustu zábavy.

První setkání jsme uskutečnili v Praze vloni v červenci. O necelé dva měsíce později jsme se setkali v Hradci Králové, na podzim znovu v Praze. Náš #instameetczech bude tudíž čtvrtým, a doufáme, že úspěšným srazem všech, kteří rádi fotografují a fandí Instagramu.

KDE?

V Praze, na parkovišti u zastávky Newtonova (Praha – Petrovice)
Odtud vyrazíme k úchvatné nádrži Hostivař.

KDY?

15.března ve 13:00 hodin
Končit budeme zřejmě někdy ve večerních hodinách.
S sebou:  Jakýkoliv smartphone nebo fotoaparát, kterým fotíte na Instagram, dobrou náladu a možná i nějakou svačinku a pití.

Účast můžete potvrdit buď na Srazy.info, nebo nám napsat do komentáře pod článek. Těšíme se na vás !

Honza Pražák (@prazakj), Hynek Hampl (@hynecheck), Jirka Kryl (@j1rk4) a Matěj Šmucr (@matescho).