HISY: Dálkový ovladač pro vaše selfie

Je mrňavý a tudíž nedápadný. Nápají ho baterie a s iPhonem nebo iPadem ho propojíte přes bluetooth. HISY – novinka ve světě příslušenství pro fotografování a natáčení videí není zdaleka prvním doplňkem tohoto druhu na trhu. Bude mít úspěch? Vsadil bych se, že ano. Jednak je vážně „roztomilý“. A navíc, stojí přijatelných 25,- dolarů.

HISY FOTO 1

Jeho tvůrci navíc přicházejí s novinkou na trh v době, kdy roste popularitu autoportrétů, a to nejen na obrázkových sociálních sítích. Ano, té záplavy tisíců fotografií si nelze nevšimnout. Selfie je dneska zkrátka žánrem číslo jedna v segmentu mobilní fotografie. Fotíme se před zrcadlem (jak kdo, že jo…), v obchodech, v barech, na výletech, v práci…. Občas ten správný úhel při focení sebe sama ale netrefíme. Sem tam by se nám zkrátka hodil…? Šikovný dálkový ovladač. Pokud se o HISY chcete dozvědět více, případně si ho rovnou objednat, navštivte web výrobce ZDE. Více vám prozradí i přiložené promo video.

Technické specifikace

  • Kompatibilita: Apple iOS 7.0 nebo novější iPhone 4S, 5, 5S, 5C, iPad 3. a 4. generace, iPad Mini a iPad Air iPod, a iPod touch 5. generace nebo novější
  • Frekvenční rozsah: ISM pásmo 2,4 GHz
  • Bluetooth verze: BT 4.0 Low Energy
  • Aktivní Rozsah: 30-90stop / 10 až 30 m
  • Životnost baterie: cca 2 roky